fbpx

English Club – не просто школа англійської. Ми – сім’я, яка дбає про інтереси кожного. Вже 15 років ми допомагаємо нашим студентам здійснити їх мрії. Ми не тільки підвищуємо загальний рівень англійської, але й успішно готуємо до ДПА, ЗНО та міжнародних іспитів. Найкращий показник ефективності будь-яких курсів – успіх випускників. Тому в нашій роботі ми завжди орієнтуємось на найвищий результат.

Відгуки

Когда мой сын стал учиться во втором классе, мы решили посетить English Club. Нас было 5 мальчиков – одноклассников. Мы учились у Жанны Александровны.

И я очень рада и благодарна, за ту любовь, дружбу, знания, которые мой сын получил в English Club!

Мы учились 8 лет. Здесь очень теплая атмосфера, много общения, и сын с большим удовольствием изучал английский язык.

Благодаря Жанне Александровне мы узнали о программе Flex и решили принять участие. И вот свершилось чудо, мой сын прошёл в финал и уехал учиться в Америку, штат Мичиган (обучение, проживание бесплатное)
Мы очень счастливы!

Благодарю за обучение, любовь и знания English Club.

С уважением к Вам.

Вікторія Адаменко

Безмежно вдячна керівниці та вчителям English Club за їхню працю, за їхні товариські відносини з учнями, за знання, які вони передають учням!!!

Я не сиджу з дітьми за домашкою з англійської!!! Діти йдуть вперед шкільної програми!!! І дякую English Club вони повністю самостійно, без батьків у вивченні англійської мови!!!

ВИ НАЙКРАЩІ!!! ДЯКУЮ!!!!

Катерина Галашко

Definitely recommend you to join English speaking club. First of all , it is a nice way to spend your time and enjoy yourself while learning a lot of new stuff. Secondly , I think everyone should know English language. It is literally everywhere and it’s a pity that our schools don’t give us the right amount of knowledge we need. That is the reason why this club exists! It gave me much more than I could have expected and I am really proud to be a part of this big lovely family 😄

Єгор Юрченко

Тільки з вдячною теплотою і ніжністю в серці я завжди Вас згадую. Ваш English Club _ це сім’я дружного коллективу. Спасибі Вам за чуйність до дітей, та індивідуальний підхід до кожного, за телоту і розуміння. За мудрі поради. Завдяки Вам моя донька повірила в себе і полюбила англійську мову. Нехай щодня відкриваються вам кращі сторони життя, змушуючи тільки дивуватися і пишатися, пізнавати нове і ділитися цими знаннями з учнями.

Наталія Корнійчук

English Club у Конотопі – це унікальне місце. П’ять років тому я привела сюди свою доньку, і жодного дня про це не пожалкувала. Тут працюють талановиті, професійні, справжні педагоги з великої літери, які не тільки дають нашим дітям якісний англійський на найвищому рівні, а й дещо набагато більше. Наш клуб – це завжди родинна атмосфера, де тебе підтримують, зрозуміють, допоможуть. Щиро дякуємо Вам за те, що є таке місце, куди завжди хочеться повертатися!!!

Тетяна Кравченко

Доброго дня! В ораторстві я не сильна ) напишу правду і своїми словами )).

Мій син вже біля року займається в цій школі. Мене, як маму, дуже влаштовує індивідуальний підхід вчителя. На початку визначається рівень знань дитини для подальшого формування групи з більш – менш однаковим рівнем.

Подача матеріалу йде структуризовано. Важка, як для мене граматика, подається дуже легко для запам’ятовування. Попросилась на урок, мені радо дозволили і я, на власні очі, бачила як подається матеріал. Це не урок, до якого ми звикли ( сухі факти) все проходить в формі гри ( діти брали один у одного інтерв’ю, описували своє місто, тим самим удосконалюючи свою розмовну мову). Рівень знань, за той не виликий термін, помітно виріс.

І що саме головне – син з радістю йде на урок (ніхто не заставляє), привітність вчителя цьому сприяє!! Раджу всім, хто має бажання вивчити або удосконалити свою англійську мову.

Ольга Яценко

Від занять в English Club діти отримують не тільки потужні знання, а й величезне задоволення. Вони поспішають туди за спілкуванням. Дружня атмосфера, яка там царює, притягує до себе ніби магніт.)) Син завжди приходить з гарним настроєм і його не потрібно примушувати займатися. Вчителі вміло зацікавлюють і направляють на поліпшення знань. Завдяки English Club мій син займав призові місця на міській олімпіаді з англійської. Я цілком задоволена результатами і щиро вдячна вчителям за їх труд, а особливо Жанні Олесандровні! Ви просто супер!!! Найкращі!!!

Тетяна

Донька займається у English Club вже другий рік.

Заняття надзвичайно цікаві та насичені. Прогрес у вивченні англійськоїмови дуже помітний. Завжди біжить на урок із задоволенням і не хоче пропускати жодного, бо замість сухої теорії отримує живе спілкування, дружню та веселу атмосферу, розуміння та підтримку збоку викладача.

Рекомендуємо усім, незалежно від віку та рівня знань, наш улюблений English Club!

Надія

Для нас English Club – це унікальний учбовий центр, де методика викладання дозволяє ефективно і комфортно оволодіти мовою міжнародного спілкування, вивчити іноземну розмовну лексику, що дає дітям змогу зламати мовний бар’єр, перебуваючи в іншій країні!

Наталія Стриженко

Я займаюся вивченням англійської мови в English Club майже 10 років. За цей період часу, завдяки високій кваліфікації вчителів, я здобувала перемоги на олімпіадах та конкурсах. На уроках завжди присутня дружня атмосфера. Особисто я ніколи не мала думки, щоб покинути мовну школу, а навпаки заохочую всіх до навчання в ній!

Аня Бельмас

English Club is a perfect place! Here everyone can find what he was looking for. It is a place, where desire to broaden the mind lives everywhere. Learning English with close friends, with the help of colourful books, tremendously exciting movies unconditionally grows on you! Here teachers know an awful lot about language and they are itching to share!

Аліна Стефанишин

В English club я ходжу вже протягом 9 років😊. Тут ніколи не буває сумно. Вчителі на професійному рівні. Пояснюють зрозуміло і з усіма винятками. Коли я ходила в молодшу школу, урок завжди проходив в ігровій формі та ще й з англійськими коміксами 🙃 зараз я в 10 класі і хочу сказати, що уроки не менш цікаві) Все проходить зовсім не як у школі))) Посібники завжди яскраві й привабливі, а головне зрозумілі. 😄

А ще, суттєвий + у тому, що ви завжди можете влаштувати смачне чаювання з різними смаколиками 😜

English club eventually becomes a family and not just lessons❤

Таня Задорожня