fbpx

Наші вчителі

Жанна Запорожченко

«Doing what you like is freedom! Liking what you do is happiness!» Ці слова саме про Жанну, адже вона надзвичайно щаслива людина, яка займається улюбленою справою.

Юлія Маркова

Юля знає наскільки важлива англійська для сучасної ділової людини. Робота, подорожі, навчання – весь світ об’єднує одна мова.

Вікторія Круподьор

Віка надзвичайно щаслива, що вже понад 10 років займається улюбленою справою. Її учні – джерело її натхнення та наснаги.

Олеся Судак

Складові успіху Олесі- це її величезний досвід викладання німецької та природній талант знаходити підхід до людей. На її заняттях завжди панує невимушена атмосфера.

Ольга Вірстюк

Викладання англійської для Олі – це її найбільша пристрасть. Своїх студентів вона зацікавлює різноманітними завданнями й захоплюючими розповідями з досвіду.

Альона Стрілець

Альона викладає англійську студентам різного віку, але особливе задоволення їй приносить робота з дітьми!

Людмила Пилипенко

Для Людмили на першому місці завжди був чіткий і правильний підхід до своєї справи. Вона знає, як подати матеріал так, щоб було зрозуміло із перших слів.

Тетяна Зуєнко

Для Тетяни викладання англійської – це справа життя без відриву від життя. Вона має колосальний досвід роботи та сотні історій успіху її студентів.

Інна Підлипна

Інна знає, що час не стоїть на місці і тому ніколи не зупиняється у своїх пошуках нових підходів до викладання. Невід’ємною частиною викладання є індивідуальний підхід, навіть у групах.

Катерина Денисенко

Катерина працює в English club вже 10 років. Професія вчителя – її стиль життя, що завжди тримає її в тонусі і надихає щохвилини.

Євгенія Третякова

Надзвичайно творча і талановита Євгенія крокує по життю співаючи. Саме так, вона не тільки викладає англійську, а також є професійною співачкою. Тому її уроки завжди наповнені творчістю та позитивом.

Євгенія Овсієнко

Ще в дитинстві Женя мріяла стати вчителем, саме тому протягом 5 років вона вкладає душу в кожен урок і проживає його разом зі своїми учнями.